Witamy!

Nasza firma znajduje się na terenie Zakładów Chemicznych Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu.

Została założona przez osoby które działały w branży rozcieńczalników/ rozpuszczalników przez wiele lat.

Specjalizujemy się w produkcji oraz wykonywaniu mieszanin na życzenie Klienta.
Rozwój firmy to nasz priorytet więc będziemy inwestować w nowe rozwiązania i nowe produkty.

Chemia to Nasza pasja. Zapraszamy do współpracy !

Poznaj nas!

SKplus to znany polski producent rozpuszczalników, który zajmuje się również późniejszą ich dystrybucją i sprzedażą. Naszą firmę tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży chemicznej, dzięki czemu zyskaliśmy miano solidnego producenta z ugruntowaną pozycją na rynku. Stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów, systematycznie podnosimy kwalifikacje pracowników, a także nieustannie rozwijamy nasze technologie, by osiągać produkty o jak najwyższej jakości. Dzięki staranności wkładanej w działania mamy pewność, że nasze rozpuszczalniki cechuje wysoka jakość i bezkonkurencyjność.

Obszar naszych działań

Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Kędzierzyn-Koźle na Opolszczyźnie. To miejsce, w którym tworzymy naszą strategię marketingową i to właśnie stamtąd dystrybuujemy rozpuszczalniki na całą Polskę. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się na terenie Zakładów Chemicznych Blachownia. Znając tradycję tego miejsca, dbamy o to, by nasze produkty spełniały najwyższe normy, a nasza doświadczona kadra mogła wciąż rozwijać swoje umiejętności chemiczne, tym samym podnosząc jakość wyrobów.

Dbałość o najmniejszy szczegół

Jako producent rozpuszczalników z długoletnim doświadczeniem w branży w interesach nieustannie stawiamy na uczciwość i lojalność wobec Klientów i partnerów biznesowych. Na każdym kroku staramy się udowadniać, że nasi Klienci są dla nas naprawdę ważni, a ich potrzeby traktujemy jak swoje własne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasza oferta rozpuszczalników była elastyczna i wychodziła naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.

Oferta dostosowana do Państwa potrzeb

Nasze wyroby to w dużej mierze rozpuszczalniki ropopochodne oraz rozcieńczalniki, których wysoka jakość sprawia, że bez problemu poradzą one sobie m.in. z olejami, lakierami, farbami czy żywicą. Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów, sprzedajemy rozpuszczalniki w opakowaniach o różnych wielkościach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb. Wśród naszych produktów wymienić można m.in.: acetony, benzyny ekstrakcyjne, alkohole izopropylowe, nitro, rozpuszczalniki poligraficzne i odtłuszczające. Nasze produkty wykorzystywane są przez ekspertów z różnych branży i idealnie sprawdzają się m.in. do mycia narzędzi, odtłuszczania czy rozcieńczania innych substancji chemicznych. Dodatkowo nasza oferta obejmuje również wykonywanie mieszanek chemicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i życzeń Klienta. Przy większych zamówieniach dostawę realizujemy z wykorzystaniem autocystern lub paletokontenerów — formę dostawy personalizujemy pod każdego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zdając sobie sprawę ze wciąż zmieniających się realiów sprzedażowych, oferujemy Państwu zarówno dystrybucję, jak i sprzedaż detaliczną rozpuszczalników. Co więcej, wychodzimy naprzeciw realiom wciąż zmieniającego się świata i nasz sklep jest dostępny również online na portalu allegro, gdzie mogą Państwo zamówić nasze produkty bez wychodzenia z domu lub biura, a kurier dostarczy zamówienie wprost pod wskazany adres.

Wiemy, że nasze produkty doskonale spełnią Państwa oczekiwania, dlatego zapraszamy do kontaktu — z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania związane dystrybucją rozpuszczalników oraz pomożemy z zakupem na platformie Allegro!