Dbając o zróżnicowanie naszej oferty i każdego Klienta, w naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele sprawdzonych i polecanych przez innych użytkowników substancji chemicznych. Jedną z nich będzie rozpuszczalnik Nitro w opakowaniach 5l, który pozwoli Państwu uporać się z uporczywymi plamami — np. śladami po pracach malarskich.

Solvent nitro — działanie

Dostępny w naszej ofercie rozpuszczalnik Nitro to mieszanka organicznych rozpuszczalników używana najczęściej w przemyśle malarskim i lakierniczym. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do rozpuszczania i rozcieńczania farb, które zawierają nitrocelulozę.

Skład chemiczny tego produktu zależy od producenta. Brak norm, które ściśle określają, jakie substancje powinny być zawarte w rozpuszczalnikach Nitro, pozwala na dobranie ich do potrzeb Klientów. Najczęściej wykorzystywanymi substancjami w Solvent Nitro jest aceton, ksylen oraz octan etylu.

Tworząc dla Państwa Solvent Nitro, stawiamy przede wszystkim na to, aby produkt był skuteczny. Nasza znakomicie wykształcona kadra pracownicza, zadbała o najwyższą jakość rozpuszczalnika Nitro dostępnego w 5l opakowaniach. Gwarantujemy, że wybierając nasz produkt, będą z niego Państwo zadowoleni.

Doskonały w przemyśle malarskim i lakierniczym

Rozpuszczalnik nitro to roztwór chemiczny przeznaczony głównie do rozpuszczania i rozcieńczania różnego rodzaju wyrobów zawierających nitrocelulozę. Doskonale sprawdza się w przemyśle lakierniczym bądź farbiarskim. Zadziała również idealnie podczas prac malarskich, gdyż zawarte w Solvent Nitro substancje rozpuszczają i skutecznie usuwają resztki klejów, plamy z farb powstałych podczas malowania, a ponadto znakomicie radzą sobie z zabrudzonymi pędzlami.

Nie tylko dla profesjonalistów

Rozpuszczalnik nitro dostępny w opakowaniach 5l znajduje zastosowanie nie tylko w branży lakierniczej oraz malarskiej. Dzięki wielu zastosowaniom może się on przydać w każdym domu. Niejednokrotnie się zdarza, że podczas remontu, cenny mebel czy podłoga zostaną przybrudzone, a doczyszczenie ich za pomocą zwykłych środków będzie niemożliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Solvent Nitro. Dzięki odpowiedniemu połączeniu substancji chemicznych, szybko i skutecznie mogą się Państwo pozbyć niechcianych plam po farbie. Dodatkowo, produkt pomoże również wyczyścić pędzle malarskie, które zamiast zostać wyrzucone, mogą posłużyć przy kolejnych remontach!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy śmiało powiedzieć — warto nam zaufać! Chcemy pokazać, jak bardzo zależy nam na utrzymaniu usług na najwyższym poziomie, dlatego w naszej firmie to my wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Jeśli szukają Państwo firmy z wieloletnim doświadczeniem, która zna się na produkcji i dystrybucji rozpuszczalników Nitro, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb Klientów, przystępne ceny i miłą współpracę!